Produkty pro koně strana 16 z 23
Výsledky pro produkty pro koně 681 produktů
- Bestseller
Repelent s aplikací na koně GREEN 750ml
Přípravek pro koně s vysokým repelentním účinkem. Účinný proti bodavému hmyzu včetně komárů, moskytů, muchniček a ovádů.
676 Kč (901 Kč/l)
Skladem
- Bestseller
Repelentní gel pro koně 500ml
Přírodní, zdravotně nezávadný repelent pro koně ve formě gelu
270 Kč
Skladem
Repelentní obojek pro koně 100cm 1ks
Repelentní obojek pro koně, vhodný pro všechna plemena koní. Délka 105 cm
317 Kč
Skladem
- Bestseller
Repiderma 250ml
Podporuje obnovování poškozených paznehtů, kopyt, a kůže navazující na rohové pouzdro.
524 Kč
Skladem
Root&Snoot Pulmoran Dých.cesty pro koně sirup 1l
Veterinární bylinný sirup ke zklidnění koní, snižuje riziko onemocnění dýchacích cest.
410 Kč (410 Kč/l)
Skladem
Root&Snoot Zklidnění pro koně sirup 1l
Veterinární bylinný sirup ke zklidnění koní, napomáhá zvládání stresových situací.
410 Kč (410 Kč/l)
Skladem
Ručník TOP-FIX supersavý 50x60cm TR
TOP-FIX ručník z mikrovlákna vhodný pro psy, kočky i koně.
155 Kč
Skladem
Sanocyn Forte hydrogel 75ml
Hydrogel v rozprašovači na ošetření ran, odřenin a oplachy obsahující aktivní chlor uvolněný z kyseliny chlorné
307 Kč (4 093 Kč/l)
Skladem
- Bestseller
Selplex E mix koně 3kg
Minerální krmivo pro koně s obsahem vitamínu E a 100 % organického selenu (Selplex, Alltech).
617 Kč (206 Kč/kg)
Skladem
SkinMed Aural HydroGel 60g
Gel pro všechna domácí zvířata k ošetření zevního zvukovodu ucha při drobných poraněních nebo jako podpůrný prostředek při většině akutních a chronických zánětů ucha.
361 Kč (6 017 Kč/kg)
Skladem
- Bestseller
Skinmed Chlorhexidin shampoo 4% 236ml
Koncentrovaný antimikrobiální šampon pro psy, kočky a koně.
438 Kč
Skladem
SkinMed HydroGel HY 50g
Hydrogel s kyselinou hyaluronovou určený k ošetření poškozené kůže a sliznic.
501 Kč (10 020 Kč/kg)
Skladem
- Bestseller
SkinMed Ophtal 60ml
Roztok pro všechna zvířata k vyplachování a čištění svědivých a podrážděných očí, očního okolí a povrchových ran oka s extraktem z borůvek.
276 Kč (4 600 Kč/l)
Skladem
SkinMed Super 150ml
Čisticí roztok pro ošetření poraněné kůže pro všechna domácí zvířata
389 Kč (2 593 Kč/l)
Skladem
- Bestseller
Skinmed Chlorhexidin shampoo 0,5% 236ml
Koncentrovaný antimikrobiální, čistící a sezodorizační šampon pro psy, kočky a koně. Doplňková léčba při problémech kůže a srsti psů.
363 Kč
Skladem
Sprej k péči o kůži po drobných poraněních TOPVET 250ml
Sprej k péči o kůži po drobných poraněních - hojí, čistí, regeneruje
243 Kč
Skladem
Stres sirup pro koně TOPVET 1l
Sirup pro zklidnění a utlumení stresu u koní
449 Kč (449 Kč/l)
Skladem
- Bestseller
Sunlitan Lotio (Veyxat) 1000g
Ošetřující a masážní lotio k ošetření kůže,svalů a šlach.
542 Kč
Skladem
Tympanol emulse 2x25ml
K použití u všech stavů provázencý nadměrným hromaděním plynů v trávicím traktu.
137 Kč (2 740 Kč/l)
Skladem
VITAR ArtiVit Pegas MSM 720g
Chondroprotektivum pro koně a velká plemena psů
559 Kč (776 Kč/kg)
Skladem