Produkty pro koně strana 17 z 23
Výsledky pro produkty pro koně 681 produktů
VITAR Veterinae Lososový olej 1000ml
Doplněk stravy pro psy, kočky a koně.
367 Kč (367 Kč/l)
Skladem
VetExpert VetoSkin Small Breed&Cats 60cps (Twist off)
Přípravek je určen pro psy a kočky malých plemen za účelem udržení optimálního stavu kůže a kvality srsti. Použití u zvířat se suchou kůží a matnou srstí a nadměrným vypadáváním srsti.
285 Kč (5 Kč/tob)
Skladem
VetOxin 500ml s rozprašovačem
Roztok na hojení ran a kůže s antimikrobiálním účinkem
263 Kč (526 Kč/l)
Skladem
VetOxin 115ml s rozprašovačem
Roztok na hojení ran a kůže s antimikrobiálním účinkem
163 Kč (1 417 Kč/l)
Skladem
VetOxin gel 250g
VetOxin gel je vysoce viskózní elektrochemicky aktivovaný hydrogel, určený pro čištění a zvlhčování ran podporující urychlení jejich hojení.
524 Kč
Skladem
VetOxin gel 30g
VetOxin gel je vysoce viskózní elektrochemicky aktivovaný hydrogel, určený pro čištění a zvlhčování ran podporující urychlení jejich hojení.
154 Kč
Skladem
VetOxin hyaluron gel 250g
Vysoce viskózní elektrochemicky aktivovaný hydrogel s kyselinou hyaluronovou k léčbě ran na kůži.
453 Kč (1 812 Kč/l)
Skladem
VetOxin hyaluron gel 30g
Vysoce viskózní elektrochemicky aktivovaný hydrogel s kyselinou hyaluronovou k léčbě ran na kůži.
122 Kč (4 067 Kč/l)
Skladem
- Bestseller
Vetramil mast 10g
Přípravek Vetramil stimuluje hojení povrchových ran, přispívá k snížení rizika infekce v ráně a může být aplikován u všech domácích zvířat. Vetramil zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá redukovat…
130 Kč
Skladem
- Bestseller
Vetramil mast 30g
Přípravek Vetramil stimuluje hojení povrchových ran, přispívá k snížení rizika infekce v ráně a může být aplikován u všech domácích zvířat. Vetramil zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá redukovat…
245 Kč
Skladem
Veyxol B-Phos 100ml
Emulze na minerální bázi obsahující fosfor a vitamín B12.
422 Kč (4 220 Kč/l)
Skladem
Vitamin B Roboran 500g
Doplňkové krmivo pro savce, ptáky, drůbež. Vodorozpustný komplex vitamínů skupiny B, lze podávat v sypkém krmivu nebo v pitné vodě.
285 Kč (570 Kč/kg)
Skladem
Vitamin B Roboran 2kg kbelík
Doplňkové krmivo pro savce, ptáky, drůbež. Vodorozpustný komplex vitamínů skupiny B, lze podávat v sypkém krmivu nebo v pitné vodě.
565 Kč (283 Kč/kg)
Skladem
Vitamin C Roboran 25/ 250g
Doplňkové krmivo pro savce, ptáky, drůbež. Vodorozpustný vitamín C, lze podávat v sypkém krmivu nebo v pitné vodě.
125 Kč (500 Kč/kg)
Skladem
Vitamin C Roboran 25/ 100g
Doplňkové krmivo pro savce, ptáky, drůbež. Vodorozpustný vitamín C, lze podávat v sypkém krmivu nebo v pitné vodě.
71 Kč (710 Kč/kg)
Skladem
Vitamin C Roboran 50/ 250g
Doplňkové krmivo pro savce, ptáky, drůbež. Vodorozpustný vitamín C, lze podávat v sypkém krmivu nebo v pitné vodě.
154 Kč (616 Kč/kg)
Skladem
Vitamin C Roboran 50 s glukózou 100g
Doplňkové krmivo pro savce, ptáky, drůbež. Vodorozpustný vitamín C s glukózou, lze podávat v sypkém krmivu nebo v pitné vodě.
116 Kč (1 160 Kč/kg)
Skladem
Vlhčené obinadlo chladivé pro koně TOPVET 1ks
Pružné vlhčené obinadlo s chladivým účinkem pro rychlejší regeneraci po zátěži
243 Kč
Skladem
Vlhčené obinadlo hřejivé pro koně TOPVET 1ks
Pružné vlhčené obinadlo s hřejivým účinkem pro snížení rizika úrazu
243 Kč
Skladem
Vlhčené obinadlo po zhmožděninách pro koně TOPVET 1ks
Pružné vlhčené obinadlo pro rychlejší revitalizaci kůže po hojení zhmožděnin a drobných poranění.
243 Kč
Skladem
- 3+1 zdarma
Zinc Oxide Ointment spray 200ml
Mast na ochranu kůže proti sekretu z ran, potu, moči, vodě a dalším látkám se škodlivým účinkem na kůži.
246 Kč (1 230 Kč/l)
Skladem
- Bestseller
Zinková mast pro koně TOPVET 100ml
Ochrana pokožky, podpora hojení, tlumí svědění. Zinková mast je určena pro koně s kožními problémy.
141 Kč
Skladem
Česnekové tablety 500g
Doplňkové krmivo pro zvěř. Na česnek jsou téměř všechna zvířata pozitivně vnímavá, česnek stimuluje a podporuje příjem krmiva svými dietetickými vlastnostmi, což se projevuje na celkovém stavu zvířat.
279 Kč (558 Kč/kg)
Skladem
- Doprava zdarma
Premin plus Boswellia 5kg
Doplňkové krmivo pro správnou funkci kloubů koní, s obsahem extraktu z kadidlovníku, chondroitiny a přídavkem protizánětlivého MSM (metylsulfonylmethan).
4 856 Kč (971 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Premin plus Imuno 5kg
Minerální krmivo určené pro koně v zájmovém chovu pro zlepšení celkového zdravotního stavu využitím přirozených antioxidantů vitamínů E a C.
1 522 Kč (304 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný