Nutriční doplňky a vitamíny pro koně určené na rekonvalescenci strana 4 z 5
Výsledky pro nutriční doplňky a vitamíny pro koně 131 produktů
VITAR Veterinae Lososový olej 1000ml
Doplněk stravy pro psy, kočky a koně.
367 Kč (367 Kč/l)
Skladem
Veyxol B-Phos 100ml
Emulze na minerální bázi obsahující fosfor a vitamín B12.
422 Kč (4 220 Kč/l)
Skladem
- Doprava zdarma
Premin plus Imuno 5kg
Minerální krmivo určené pro koně v zájmovém chovu pro zlepšení celkového zdravotního stavu využitím přirozených antioxidantů vitamínů E a C.
1 522 Kč (304 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Premin plus Muscle 5kg
Doplňkové krmivo pro podporu vývoje svalstva u mladých koní a u koní ve fyzické zátěži.
722 Kč (144 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
- Novinka
Mikrop Vit - Amino - Min Organic 15kg
Granulovaný doplněk stravy pro koně s aminokyselinami, vitamíny a minerály.
1 476 Kč (98 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
- Novinka
Mikrop Vit - Amino - Min Organic 6,5kg
Granulovaný doplněk stravy pro koně s aminokyselinami, vitamíny a minerály.
755 Kč (116 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
- Novinka
Mikrop Vit - Amino - Min Strong
Granulovaný doplněk stravy pro koně ve vyšší zátěži, hříbata, koně v růstu, březí a kojící klisny.
1 403 Kč (94 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
- Bestseller
Entero ZOO detoxikační gel 500ml Doypack
Unikátní veterinární detoxikační gel na bázi organického křemíku. Je bez chuti a vůně, zvířata jej obvykle přijímají bez problémů.
842 Kč (1 684 Kč/l)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
FARNAM Electro Dex Electrolyte plv 13,6kg
Elektrolyt v podobě krmného doplňku pro koně, doplňuje elektrolyty ztracené během zátěže a pomáhá zabránit dehydrataci.
4 146 Kč (305 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
FARNAM Electro Dex Electrolyte plv 2,27kg
Elektrolyt v podobě krmného doplňku pro koně, doplňuje elektrolyty ztracené během zátěže a pomáhá zabránit dehydrataci.
919 Kč (405 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
FARNAM Elite Electrolyte Apple grn 2,27kg
Vysoce kvalitní elektrolyt s příchutí jablka pro koně, brání dehydrataci.
920 Kč (405 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
FARNAM Red Cell sol 3,78l
Komplexní krmný doplněk, který je světovu jedničkou.
1 392 Kč (368 Kč/l)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Hippovit Klasik Plus 5kg
Doplňkové krmivo pro koně ve střední zátěži až po vrcholové sportovce, klisny březí a kojící.
965 Kč (193 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Hippovit Sport 3kg
Doplňkové krmivo pro koně ve vysoké zátěži až po vrcholové sportovce, obsahuje komplex kloubní výživy.
1 189 Kč (396 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
HorseDoctor Sorb 2,5kg
HorseDoctor Sorb je špičkový produkt vyvinutý jako komplexní řešení pro eliminaci škodlivých mykotoxinů u koní. Tento inovativní vyvazovač nabízí účinnou podporu trávení, imunity a celkového zdraví.
1 803 Kč (721 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Kolostrum pro zvířata 200g
Kolostrum v práškové podobě posiluje imunitu, zlepšuje trávení a podporuje regeneraci u zvířat (pes, kočka, kůň, koza, ovce, kráva,..) všech věkových kategorií.
1 107 Kč (5 535 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Leros Vitalita Horse 1kg
Veterinární bylinná směs na podporu celkové vitality a energie koní.
702 Kč (702 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
MERVUE START AID ELEKTROLYTE kbelík 2kg
Doplněk pro koně s elektrolyty. Produkty Irské značky Mervue jsou používány po celém světě, pro koně ve vysoké výkonnosti i pro udržení jejich dobrého zdraví.
773 Kč (387 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
MERVUE SUPERBOOSTER - láhev 2,5l
Vysoce účinný povzbuzující doplněk pro závodní a výkonnostní koně.
2 278 Kč (911 Kč/l)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Nutri Horse Detox sirup 1,5l
NutriHorse Detox je tekutý přípravek pro regeneraci (nebo prevenci). Přípravek,který přírodní cestou čistí a detoxikuje organismus.
827 Kč (551 Kč/l)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Nutri Horse Muscle E+C 2kg
Doplňkové krmivo složené ze směsi antioxidantů (vitamin E a vitamin C), selenu a betainu pro udržení zdravých svalů.
917 Kč (459 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
PAVO Colostrum 150g
Mlezivo pro čerstvě narozená hříbata
1 673 Kč (11 153 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Plerasan VET-P-IM sirup 5000ml
Tekutý veterinární přípravek na posílení imunitního systému a vitality zvířat.
4 847 Kč (969 Kč/l)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Premin Western Basic 8kg
Minerální krmivo určené pro koně v zájmovém chovu v tréninkové i soutěžní westernové zátěži.
1 061 Kč (133 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Premin plus L-Carnitin 5kg
Doplňkové krmivo určeno pro všechny kategorie sportovních, dostihových a chovných koní.
2 531 Kč (506 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Premin plus Vitality Se+E 5kg
Doplňkové krmivo s vitamínem E a selenem je vhodné hlavně pro sportovní, dostihové a chovné koně.
707 Kč (141 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Premin plus Vitality Se+E GR 5kg
Granulované doplňkové krmivo s vitamínem E a selenem je vhodné hlavně pro sportovní, dostihové a chovné koně.
715 Kč (143 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný
Alavis Elektrolyt Ultra Minerals 700g
Veterinární přípravek pro koně pro předcházení dehydratace po sportovní a pracovní zátěži.
461 Kč (659 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný