Alvetra & Werfft strana 2 z 2
Výsledky pro alvetra & werfft 44 produktů
Urocid pasta 100g
Doplněk výživy pro psy a kočky na prevenci onemocnění močových cest a rozpouštění struvitových kamenů.
438 Kč (4 380 Kč/kg)
Skladem
- 10+2 zdarma
- Bestseller
Vital-trunk hund 190g
Vital trunk je tekutá výživa pro psy, nápoj neobsahuje sóju nebo obilí a je velmi dobře přijímáno.
88 Kč (463 Kč/kg)
Skladem
- 10+2 zdarma
- Bestseller
Vital-trunk hund 400g
Vital trunk je tekutá výživa pro psy, nápoj neobsahuje sóju nebo obilí a je velmi dobře přijímáno.
159 Kč (398 Kč/kg)
Skladem
- 10+2 zdarma
- Bestseller
Vital-trunk katze 190g
Vital trunk pro kočky je tekutá výživa pro krátkodobou náhradu kompletní stravy, zotavení a urychlení návratu k běžné stravě.
87 Kč (458 Kč/kg)
Skladem
- Doprava zdarma
Colafit Max Forte - dárkový balíček velký
Chondroprotektivum pro psy. Zlepšuje pohyblivost kloubů a odstraňuje jejich ztuhlost.
1 259 Kč
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
Colafit Single Pony pro koně 30 kostiček
Chondroprotektivum pro koně. Colafit Horse je tvořen jedinou složkou čistým lyofilizovaným bovinním kolagenem typu I.
1 303 Kč (43 Kč/tbl)
Produkt je vyprodaný
- Doprava zdarma
- Bestseller
Dia dog & cat 60ks žvýkacích tablet
Účinný přípravek pro kočky a psy při průjmových onemocněních.
2 218 Kč (37 Kč/ks)
Produkt je vyprodaný
BIOPET Odstraňovač slzných skvrn 100ml
Odstraňuje nečistoty a skvrny kolem očí psů a koček.
265 Kč
Produkt je vyprodaný
Mielosan ung 20g
Hojivá mast na zranění pro koně a psy. Lze použít na pořezání, škrábance, odřeniny, šrámy, kousnutí, popálení, odlupování nebo jiná kožní podráždění.Obsahuje antiseptické, anti-bakteriální a proti…
521 Kč
Produkt je vyprodaný
Ohrreiniger 125ml
Čistící, dezodorující a zvláčňující přípravek k čištění uší psů a koček.
206 Kč
Produkt je vyprodaný
Vital-trunk katze 400g
Vital trunk pro kočky je tekutá výživa pro krátkodobou náhradu kompletní stravy, zotavení a urychlení návratu k běžné stravě.
159 Kč (398 Kč/kg)
Produkt je vyprodaný